2x F. Poláček, Kvaček, 2x signatura nečitelná - Konvolut 5 prací

Nejdelší strana: 74 cm

4x olejomalba, 1x kresba. Rozměry od 34x49 cm do 44x55 cm. Všechny signovány. 3x zaskleno. Všechny rámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2x F. Poláček, Kvaček, 2x signatura nečitelná
124041. Konvolut 5 prací
Dražba ukončena:15.09.2024 20:57:40
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč