20. století - Páv

Nejdelší strana: 53 cm

Bronz, výška 53 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
152414. Páv
Dražba ukončena:28.01.2026 21:10:53
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč