20. století - Konvolut 4 půllitrů s loveckými motivy

2x sklo s cínovým víčkem, 1x dřevo, 1x porcelán (značen Royl Dux).

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. století
105841. Konvolut 4 půllitrů s loveckými motivy
Dražba ukončena:19.11.2023 20:44:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč