20. léta 20. stol.

305564. Košík na ovoce

popis: Obecný kov pochromovaný, vnitřek pozlacen, skleněná vložka broušená, výška 28 cm. Neznačeno.

Pozn.: Míně poškozeno.

dražba ukončena: 16.07.2020 20:05:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč