20. - 30. léta 20 století  - Album pohlednic - Japonsko, Singapur, Afrika

Album obsahuje 50 pohlednic, alba 23x33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. - 30. léta 20 století
84212. Album pohlednic - Japonsko, Singapur, Afrika
Zbývá:9 dnů, 19 hodin
Konec dražby:12.10.2022 20:15:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:600 Kč

600 Kč 26.09.2022 8:44:31 9364
500 Kč 15.09.2022 14:19:51 1101