20. - 30. léta 20 století  - Album pohlednic - Japonsko, Singapur, Afrika

Album obsahuje 50 pohlednic, alba 23x33 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

20. - 30. léta 20 století
84212. Album pohlednic - Japonsko, Singapur, Afrika
Dražba ukončena:12.10.2022 20:18:35
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč