20. - 30. léta 20 století  - 13 reklamních plakátů

Nejdelší strana: 71 cm

Papír, velikosti od 44x31 cm do 71x47 cm. Některé podlepeny.

Pozn.: Poškozeno.

20. - 30. léta 20 století
151332. 13 reklamních plakátů
Dražba ukončena:14.12.2025 21:25:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč