2. polovina 20.století - Lustr

Nejdelší strana: 73 cm

Mosaz. Průměr 73 cm, výška 69 cm.

Pozn.: mírně poškozeno. Bez elektrifikace.

2. polovina 20.století
128122. Lustr
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:03.11.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč