2. polovina 20.století - Lustr

Nejdelší strana: 73 cm

Mosaz. Průměr 73 cm, výška 69 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez elektrifikace.

2. polovina 20.století
128122. Lustr
Dražba ukončena:03.11.2024 20:47:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč