2. pol. 20. stol. - Váza

Nejdelší strana: 30 cm

Sklo, výška 30 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 20. stol.
153646. Váza
Zbývá:28 dnů, 16 hodin
Konec dražby:12.02.2026 20:15:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč