2. pol. 20. stol. - Závěsný koberec s motivem zvířat

Nejdelší strana: 136 cm

Rozměry 224x136 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

2. pol. 20. stol.
151347. Závěsný koberec s motivem zvířat
Dražba ukončena:14.12.2025 21:38:16
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:15 000 Kč