MENU
Vstup do aukce
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti do roku 1950 (středa)
24. dubna 2024 od 20:00
161. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti po roce 1950 (čtvrtek)
25. dubna 2024 od 20:00
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 27 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
57740. Šlechtična s holubičkou
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
800 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
800 Kč
2704
700 Kč
6680
600 Kč
2704
500 Kč
5972