Střední Evropa 2. pol. 19. stol.

57740. Šlechtična s holubičkou

popis: Porcelán, výška 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

zbývá: 53 dnů, 0 hodin

konec dražby: 09.06.2021 19:06:00

vyvolávací cena: 500 Kč

Předmět ještě nebyl dražen