Střední Evropa 2. pol. 19. stol. - Šlechtična s holubičkou

Porcelán, výška 27 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Střední Evropa 2. pol. 19. stol.
57740. Šlechtična s holubičkou
Dražba ukončena:09.06.2021 19:08:31
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč