2. pol. 19. stol. - Párové talířky s vedutami

Porcelán, průměr 18 cm. Značeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

2. pol. 19. stol.
49794. Párové talířky s vedutami
Dražba ukončena:07.10.2020 19:27:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 07.10.2020 19:00:16 7513
500 Kč 07.10.2020 18:55:51 6080