1x značeno Aich, 1x nečitelně - Soubor 2 dětských hrnků

Porcelán, výška 8 cm. Dekorovány fotografiemi.

Pozn.: Mírně poškozeny.

1x značeno Aich, 1x nečitelně
301685. Soubor 2 dětských hrnků
Dražba ukončena:24.10.2019 20:09:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 24.10.2019 20:04:10 56
500 Kč 16.10.2019 9:55:10 5807