1x signatura nečitelná, 1x nesignováno - Soubor 2 olejomaleb

Olej na plátně, 37x44 cm a olej na kartonu, 25x34 cm, 1x signatura nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

1x signatura nečitelná, 1x nesignováno
13427. Soubor 2 olejomaleb
Dražba ukončena:25.10.2017 18:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč