19. století

49984. Soubor 2 mincí: Signum Memoriae a Signum Laudis

popis: Kov, průměr 3 cm. Neznačeno.

dražba ukončena: 07.10.2020 22:37:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 700 Kč