MENU
Vstup do aukce
145. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
28. dubna 2024 od 20:00
146. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
5. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Ručně malovaný, výška 16 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
19. století
95759. Skleněný korbel s porcelánovým víkem
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
1 000 Kč
vydraženo za:
1 500 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 500 Kč
limit (28.05.2023 20:05:06)
831
1 500 Kč
limit (28.05.2023 20:05:07)
51
1 300 Kč
limit (28.05.2023 10:30:32)
831
1 200 Kč
51
1 100 Kč
831
1 000 Kč
12316