19. století - Prachovnice

Nejdelší strana: 30 cm

Rohovina, mosaz. Délka 30 cm.

Pozn.: mírně poškozeno, chybí uzávěr.

19. století
129155. Prachovnice
Zbývá:9 dnů, 21 hodin
Konec dražby:17.11.2024 20:52:00
Vyvolávací cena:500 Kč