19. století - Napoleon

Paličkovaný kapesník, 26x26 cm. Rám, sklo.

Pozn.: Mírně poškozeno.

19. století
83669. Napoleon
Dražba ukončena:11.09.2022 20:21:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč