19. století

60836. Francouzské zrcadlo

popis: Polychromované dřevo. Celkový rozměr 96x73 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Ve spodní části zrcadla část chybí. Období - Francouzská neorenesance 19.stol.

dražba ukončena: 30.06.2021 21:50:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 7 000 Kč