19. století - Francouzské zrcadlo

Polychromované dřevo. Celkový rozměr 96x73 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno. Ve spodní části zrcadla část chybí. Období - Francouzská neorenesance 19.stol.

19. století
60836. Francouzské zrcadlo
Dražba ukončena:30.06.2021 21:50:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 000 Kč