19. století - Forma na bábovku

Měď, uvnitř cínované, průměr 23 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo top
19. století
107870. Forma na bábovku
Dražba ukončena:27.12.2023 20:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč