19. století - Empírová komoda

Nejdelší strana: 127 cm

Dřevo, výška 100 cm, šířka 127 cm, hloubka 61 cm. Neznačeno.

Pozn.: Poškozeno.

19. století
151845. Empírová komoda
Dražba ukončena:28.12.2025 21:58:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:14 000 Kč