19. století, podle holandských mistrů - U kolovratu

Olej na plátně, 48x37 cm. Nesignováno. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

Nejdelší strana: 57 cm

vydraženo top
19. století, podle holandských mistrů
89368. U kolovratu
Dražba ukončena:05.02.2023 20:13:43
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 000 Kč