19. a 20. stol. - Soubor 42 map

Rozměry od 30x41 cm do 99x154 cm, volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeny.

19. a 20. stol.
16087. Soubor 42 map
Dražba ukončena:14.02.2018 20:54:42
Vyvolávací cena:200 Kč
vydraženo za:800 Kč