1840 - 1860 - Konvolut 8 litografií - Móda

Litografie, od 18x13 cm do 30x20 cm. Ručně kolorováno. Volné listy.

Pozn.: Mírně poškozeno.

117717. Konvolut 8 litografií - Móda
Dražba ukončena:16.06.2024 20:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč