18. století - Mapa Pruska

Mědirytina, kolorováno. 49x58 cm. Vydal Matthias Seutery. Na rozměrné kartuši je portrét Fridricha Wilhema, krále pruského a jeho erby. Volný list.

Pozn.: Poškozeno.

18. století
73712. Mapa Pruska
Dražba ukončena:17.03.2022 22:09:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč