17. století - Stříbrný Arendschelling

Nejdelší strana: 3 cm

Stříbro, průměr 30 mm. Hrubá hmotnost 4,79 g. Období 30. leté války, provenience Holandsko.

17. století
128942. Stříbrný Arendschelling
Zbývá:40 dnů, 21 hodin
Konec dražby:18.12.2024 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč