17. - 18. stol. - Konvolut 4 mědirytin - Italská města

Mědirytiny, 14x19 cm. Nesignovány. Rámy, skla.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

17. - 18. stol.
95964. Konvolut 4 mědirytin - Italská města
Dražba ukončena:04.06.2023 20:10:39
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 200 Kč