16. století? - Majolikový kachel

Délka 26 cm.

Pozn.: Poškozeno.

95751. Majolikový kachel
Dražba ukončena:28.05.2023 20:10:13
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 700 Kč