Neznámý autor - 12x Kunst dem Volk a Russische Kunst

Časopis,12 čísel, jeden časopis 56 stran. Vycházelo ve Vídni ve 40. letech 20. století.

Pozn.: Mírně poškozeno.

Neznámý autor
84237. 12x Kunst dem Volk a Russische Kunst
Dražba ukončena:12.10.2022 20:40:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 12.10.2022 20:01:26 8923
500 Kč 20.09.2022 13:17:29 4949