1. třetina 20. stol. - Stojací hodiny

Onyx, výška 20 cm. Art deco. Půlové bití.

Pozn.: Mírně poškozeno. Bez záruky funkčnosti chodu.

1. třetina 20. stol.
23083. Stojací hodiny
Dražba ukončena:17.10.2018 21:29:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč