1. polovina 20. století - Vázička modrá

Sklo, reliéfní brus, výška 16 cm. Neznačeno.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. polovina 20. století
81804. Vázička modrá
Dražba ukončena:17.08.2022 21:23:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 300 Kč