1. polovina 20. století - Koberec ručně vázaný

140x70 cm.

Pozn.: Silně poškozeno.

1. polovina 20. století
59296. Koberec ručně vázaný
Dražba ukončena:19.05.2021 23:23:06
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč