Milan Vinař - Hlubočepy

Olej na plátně, 67x100 cm, signováno vpravo dole Vinař 50, nerámováno.

1923, Chrudim - 1958, Brno

Pozn.: Malba mírně poškozena. Pochází z majetku rodiny autora, přiloženo písemné potvrzení o pravosti od autorovy dcery.

4687. Hlubočepy
Dražba ukončena:25.05.2016 21:36:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:4 300 Kč