český malíř po pol. 20. stol. - Kytice

Olej na plátně, 39x30 cm, signatura vlevo dole nečitelná, rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

český malíř po pol. 20. stol.
4684. Kytice
Dražba ukončena:25.05.2016 21:33:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:800 Kč