Gustav Macoun - Vesnička za rybníkem

Olej na kartonu, 65x67 cm, signováno vlevo dole Macoun, rám.

1892, Praha - 1934, Praha

Pozn.: Malba mírně poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

4479. Vesnička za rybníkem
Dražba ukončena:25.05.2016 18:08:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč