MENU
Vstup do aukce
147. Expresní nedělní aukce: Obrazy, grafika a starožitnosti
12. května 2024 od 20:00
6. EXKLUZIVNÍ AUKCE
22. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a starožitnosti (středa 1/2)
29. května 2024 od 20:00
162. AUKCE: Obrazy, grafika a plastiky (čtvrtek 2/2)
30. května 2024 od 20:00
SPECIÁLNÍ AUKCE: MINCE
6. června 2024 od 20:00
Nákup-prodej
Jak prodat obraz v aukci
Jak koupit obraz v aukci
Archiv
Aukční výsledky
Aukční rekordy
O nás
O nás
Náš tým
Kontakty
Přihlášení
Registrace
Porcelán, výška 11 cm.
Pozn.: Mírně poškozeno.
> zpět na aukční výsledky
1. pol. 20. století
305556. Čajová papenka
Dražba ukončena:
Vyvolávací cena:
500 Kč
vydraženo za:
1 100 Kč
Zpět na aukční výsledky
Částka
Přihozeno
Přihodil
1 100 Kč
limit (14.07.2020 20:11:19)
3804
1 000 Kč
6999
900 Kč
limit (14.07.2020 20:10:22)
3804
800 Kč
6999
700 Kč
limit (14.07.2020 20:06:10)
3804
600 Kč
6999
500 Kč
limit (14.07.2020 19:34:49)
3804