1. pol. 20. stol. - Toaletka

Výška 141 cm. Stolek 47x57 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
59228. Toaletka
Dražba ukončena:19.05.2021 22:17:08
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč