1. pol. 20. stol. - Ručně vázaný koberec

119x148 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
95777. Ručně vázaný koberec
Dražba ukončena:28.05.2023 20:22:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč