1. pol. 20. stol. - Popelník s modelem dopravního letadla

Nejdelší strana: 16 cm

Obecný kov, mramor. Výška 11 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
124448. Popelník s modelem dopravního letadla
Zbývá:7 dnů, 19 hodin
Konec dražby:06.10.2024 20:31:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:800 Kč