1. pol. 20. stol. - Párová křesílka

Výška 76 cm, šířka opěradla 44 cm, hloubka 48 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
103197. Párová křesílka
Dražba ukončena:01.10.2023 21:21:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč