1. pol. 20. stol. - Model dvojplošníku

Nejdelší strana: 30 cm

Obecný kov. Výška 6 cm, rozpětí křídel 30 cm.

Pozn.: mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
124534. Model dvojplošníku
Dražba ukončena:06.10.2024 21:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč