Antonín Häusler - Jiří z Poděbrad

Kombinovaná technika, 46x54 cm. Signováno vpravo dole a datováno 1922. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám poškozen. Malba poškozena.

o autorovi: 1869 -1938
Narodil se v Praze. Věnoval se malbě a ilustracím.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 5 500 Kč.

53403. Jiří z Poděbrad
Dražba ukončena:16.12.2020 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 100 Kč