1. pol. 20. stol. - Gramofon

36x44x44 cm. Neznačeno. Cca 15 jehel. Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
84546. Gramofon
Dražba ukončena:13.10.2022 22:54:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:5 500 Kč