1. pol. 20. stol. - Bifé

Výška 146 cm. Šířka 223 cm. Hloubka 78 cm.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
59251. Bifé
Dražba ukončena:19.05.2021 23:05:10
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:4 500 Kč