1. pol. 20. stol. - Album se 165 pohlednicemi

Městské motivy, krajiny a přání.

Pozn.: Mírně poškozeno.

1. pol. 20. stol.
68077. Album se 165 pohlednicemi
Dražba ukončena:10.11.2021 21:55:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 300 Kč