1. pol. 19. stol. - Holba s víkem

Cín, soudkový tvar, výška 24 cm. Značeno Karlovy Vary.

Pozn.: Poškozeno.

1. pol. 19. stol.
49961. Holba s víkem
Dražba ukončena:07.10.2020 22:14:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.09.2020 11:04:59 793