1. čtvrtina 20. století

59118. Lampička s hastrmanem

popis: Dřevořezba, 46 cm. Původní širm.

Pozn.: Nutná revize elektrifikace. Mírně poškozeno.

zbývá: 7 dnů, 6 hodin

konec dražby: 19.05.2021 20:21:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 500 Kč