Johannes Josseaud

62891. Amsterdam

popis: Lept, 35x48 cm. Signováno v tisku i tužkou Jon. Josseaud. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:57:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

nebylo vydraženo