Bohuslav Jágr

303389. Výhled do kraje

popis: Olej na kartonu. 50x66 cm. Signováno vpravo dole B.Jágr. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.

dražba ukončena: 27.01.2020 20:14:00

vyvolávací cena: 700 Kč

vydraženo za: 700 Kč

700 Kč limit (27.01.2020 20:09:00) 1669