Viktor Stretti - Dívka na poli

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Olej na plátně, 59x74 cm, signováno vpravo dole Viktor Stretti 1943, rám.

1878, Plasy u Plzně - 1957, Praha
Žák UMPRUM v Praze. Poté studia na AVU (prof. Ženíšek). Od roku 1898 studuje v Mnichově na malířské škole prof. C. Marra. Učil se rovněž v atelieru grafické školy Petra Halma. Procestoval Belgii, Holandsko, Francii i Normandii a několikrát byl také v Itálii. Během působení na našem území ho nejvíce uchvátila Praha, kterou často ztvárňoval ve svých dílech. Byl mistrem zejména leptu a litografie. Maluje podobizny (T.G.M., E. Beneš,...), zátiší, genry i pohledy na města. Na svých zahraničních cestách často maloval krajiny z mořského pobřeží (pláže v Ostende,...). Tvoří také ex libris, ročenky a vánoční přání. Vytvořil také několik plastik (plaketa gen. Pellé,...). Vystavoval hojně u nás i v zahraničí.

vydraženo
4908. Dívka na poli
Dražba ukončena:26.05.2016 21:06:08
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
9 000 Kč 26.05.2016 21:01:08 1076
8 500 Kč limit (26.05.2016 20:56:29) 292
8 500 Kč 26.05.2016 20:56:30 143
8 000 Kč 26.05.2016 20:54:48 292
7 500 Kč 26.05.2016 20:54:43 1076
7 000 Kč 26.05.2016 20:51:05 143
6 500 Kč 26.05.2016 20:49:43 292
6 500 Kč 26.05.2016 20:49:53 143
6 000 Kč 26.05.2016 20:45:07 1076
5 500 Kč 26.05.2016 20:44:40 143
5 500 Kč 26.05.2016 20:44:55 1076
5 000 Kč limit (26.05.2016 20:44:23) 930
5 000 Kč 26.05.2016 20:44:24 1076
4 900 Kč 26.05.2016 20:36:25 930
4 800 Kč 26.05.2016 20:26:48 1423
4 700 Kč 26.05.2016 20:03:49 842
4 600 Kč 26.05.2016 19:30:31 1423
4 500 Kč limit (26.05.2016 19:29:57) 842
4 500 Kč 26.05.2016 19:29:58 1423
4 400 Kč limit (26.05.2016 19:29:35) 842
4 300 Kč 26.05.2016 19:29:36 1423
4 200 Kč limit (26.05.2016 19:29:14) 842
4 100 Kč 26.05.2016 19:29:15 1423
4 000 Kč limit (26.05.2016 19:28:14) 842
3 900 Kč 26.05.2016 19:28:15 1423
3 800 Kč limit (26.05.2016 19:27:54) 842
3 700 Kč 26.05.2016 19:27:55 1423
3 600 Kč limit (26.05.2016 19:27:41) 842
3 500 Kč 26.05.2016 19:27:42 1423
3 400 Kč limit (26.05.2016 19:27:17) 842
3 300 Kč 26.05.2016 19:27:18 1423
3 200 Kč limit (26.05.2016 19:27:04) 842
3 100 Kč 26.05.2016 19:27:05 1423
3 000 Kč limit (26.05.2016 19:26:47) 842
2 900 Kč 26.05.2016 19:26:48 1423
2 800 Kč limit (26.05.2016 19:26:31) 842
2 700 Kč 26.05.2016 19:26:32 1423
2 600 Kč limit (26.05.2016 19:26:12) 842
2 500 Kč 26.05.2016 19:26:13 1423
2 400 Kč limit (26.05.2016 19:25:36) 842
2 300 Kč 26.05.2016 19:25:37 1423
2 200 Kč 26.05.2016 18:27:16 842
2 100 Kč 23.05.2016 17:59:12 1423
2 000 Kč 15.05.2016 9:49:51 264