Zdeněk Přibyl - Taneční studie

Olej na překližce, 31x19 cm, monogramováno vpravo dole ZP, rám.

1901, Slavoňov
Žák UMPRUM v Praze (1924-1928; prof. V. H. Brunner). Dále se vzdělával v Paříži na Académie Moderne (prof. Fernand Léger a A. Ozenfant). Poté se učil na Académie de la Grande Chaumiére. Hojně vystavoval u nás i v Paříži.

Pozn.: Rám poškozen.

4133. Taneční studie
Dražba ukončena:30.03.2016 22:39:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč